Plecaki trekkingowe, plecaki turystyczne i plecaki wspinaczkowe

Trekking w trudnych warunkach i eksplorowanie nieznanego terenu naturalnego zawsze gwarantują ekscytujące doświadczenia i zapewniają niezapomniane przygody. By jednak wyprawa była udana i nic nie zaskoczyło jej uczestników negatywnie, warto wcześniej zainteresować się odpowiednim sprzętem. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia turysty jest plecak. Przyjrzyjmy się lepiej plecakom dostępnym w ofercie sklepu Presto. Znaleźć tu można plecaki trekkingowe, plecaki turystyczne i plecaki wspinaczkowe. Wśród polecanych szczególnie marek dostępne m.in plecaki Salomon, plecaki Deuter, plecaki The North Face plecaki Peme, czy Hi-Tec. Przyjrzyjmy się bliżej wybranym grupom.

Poradnik: Jaki wybrać plecak turystyczny?

Plecaki Salomon

Marka Salomon to francuski specjalista od innowacyjnego sprzętu turystycznego. Doświadczenie, które zdobywa od 1947 roku pozwala jej wcielać w życie tylko najlepsze rozwiązania. Takie są plecaki Salomon – bogaty system praktycznych kieszeni, zaawansowany system nośny i trwałe materiały to nic w porównaniu z komfortem, jakiego dostarcza w trakcie intensywnego użytkowania.

Plecaki The North Face

Firma The North Face, światowy lider w produkcji sprzętu wyprawowego i turystycznego posiada szeroką ofertę plecaków wspinaczkowych, plecaków trekkingowych oraz plecaków turystycznych. Mnóstwo udogodnień, zastosowanie zaawansowanych rozwiązań, Lekkość, ergonomia i dopasowanie czynią je niezastąpionym wsparciem podczas każdej wędrówki.

Plecaki Peme

Doskonały stosunek ceny do jakości, lekkość i funkcjonalność oraz ergonomia i system nośny psrawiają, że są niezastąpione dla tych, którzy je wypróbowali w trasie. Plecaki Peme to solidne wykonanie, trwałe wykończenie i mocne materiały zapewniają im długą żywotność i mechaniczną odporność.

Plecaki Deuter

Deuter to uznana niemiecka marka specjalizująca się m.in. w zaawansowanych plecakach. Niezawodność, klasa i jakość potwierdzana przez rekreacyjnych i zaawansowanych odbiorców na całym globie nieustannie od 1898 roku.

Dodaj komentarz